نوشیروانی رییس هیات مدیره پتروشیمی سهند می گوید برای معرفی محصولات شرکت سهند در نمایشگاه تهران پلاست شرکت خواهیم کرد و برند پترومل را به بازار معرفی می کنیم.

 

 

 

سایت خبری پپنا (www.ppna.ir): نوشیروانی رییس هیات مدیره پتروشیمی سهند می گوید برای معرفی محصولات شرکت سهند در نمایشگاه تهران پلاست 2017 شرکت خواهیم کرد و برند پترومل را به بازار معرفی می کنیم.

نوشیروانی می افزاید: شرکت پلی‌استایرن انبساطی سهند در سال 1391 در محدوده‌ای به مساحت 3 هکتار واقع در شهرستان بابل تأسیس شد. محصولی این شرکت پلی‌استایرن انبساطی (Expandable Polystyrene) با نام تجاری پترومل (Petromole) می‌باشد.

صرفه‌ی اقتصادی بالای استفاده از EPS به عنوان مادّه‌ی اوّلیه باعث استقبال عمومی در بسیاری از صنایع بسته‌بندی، سبک‌سازی و تولید لوازم خانگی و صنعتی شده است. تقاضای بازار برای این رزین به دلیل پیشرفت‌های صورت گرفته در صنایع گوناگونی چون لوازم Hi-Tech رایانه، ساختمان‌سازی و مدیریت شهری، هرساله در حال افزایش است. نظر به این که موادّ اوّلیه‌ی EPS در خود ایران تولید می‌شود، تولید این محصول از اولویت بالایی در صنعت پتروشیمی کشور برخوردار است. بنا بر همه‌ی موارد مذکور، این پتروشیمی برای تأمین نوع کیفیت بالای EPS با قیمت مناسب برای بازار داخل و خارج تأسیس شده است.

 

اولین دوره نمایشگاه تهران پلاست 30 دی ماه تا سوم بهمن ماه در مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می شود.

منبع:

www.tehranplast.ir

تلفن هماهنگی ها با ستاد اجرایی تهران پلاست :

دفتر تهران : خیابان جردن، عاطفی غربی، پلاک 81. واحد 504

دفتر مشهد: بلوار سجاد، نبش یاسمن، پلاک 148. طبقه 4

مدیر پروژه نمایشگاه : خانم نظری

تلفکس:37651148-051

همراه : 09120151274

پست الکترونیک : nazari@aresa.ir

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top

خرید سی سی کمخرید سی سی کمخرید سی سی کم