شرکت آریا پت پاور یکی از برترین شرکت های تولیدکننده پریفرم، بطری و درب بطری است. آریا پت پاور در نمایشگاه تهران پلاست از درب شورت نک شرکت رونمایی خواهد کرد.

 

 

 

 

سایت خبری پپنا (www.ppna.ir): شرکت آریا پت پاور یکی از برترین شرکت های تولیدکننده پریفرم، بطری و درب بطری است. آریا پت پاور در نمایشگاه تهران پلاست از محصول جدید خود رونمایی خواهد کرد.

 

احمد اسدنیا مدیرعامل شرکت آریا پت پاور معتقد است: آریا پت پاور جزو سه شرکت برتر در این حوزه است و می گوید: تمام دستگاه های شرکت آریا پت پاور تمام اتوماتیک و اروپایی است. قالب های ماشین آلات از اروپا وارد شده است.

اسدنیا از جمله ماشین های تولیدی این شرکت را کراس مافای، نستال، اپتیما و ... عنوان کرده و تصریح می کند: سرعت تولید دستگاه های شرکت به حدی بالاست که سفارشات را کمتر از یک روز در گرماژهای درخواستی، تحویل مشتریان می دهیم. اگر بقیه شرکت ها در چند روز سفارشات را انجام می دهند تعهد ما اجرای سفارش در کمتر از یک روز است.

از ویژگی های شرکت آریا پت پاور نگهداری هزار تن مواد به صورت همیشگی در انبار این شرکت است و اسدنیا می افزاید: همچنین 40 میلیون پریفرم همیشه در انبار شرکت برای تحویل به مشتریان آماده داریم.

مدیرعامل شرکت آریا پت پاور در مورد محصول جدید این شرکت می گوید: محصول جدید شرکت، درب شورت نک است که توانایی تولید یک میلیون عدد از این محصول را در روز داریم. این محصول برای اولین بار در نمایشگاه تهران پلاست معرفی خواهد شد.

اسدی در مورد ظرفیت تولید پریفرم در شرکت آریا پت پاور تصریح می کند: قالب دستگاه های شرکت 96 کویته است و توان تولید روزانه سه میلیون و 500 هزار عدد در کارخانه وجود دارد.

اولین دوره نمایشگاه تهران پلاست 30 دی ماه تا سوم بهمن ماه در مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می شود.

 

 

منبع:

www.tehranplast.ir

تلفن هماهنگی ها با ستاد اجرایی تهران پلاست :

دفتر تهران : خیابان جردن، عاطفی غربی، پلاک 81. واحد 504

دفتر مشهد: بلوار سجاد، نبش یاسمن، پلاک 148. طبقه 4

مدیر پروژه نمایشگاه : خانم نظری

تلفکس:37651148-051

همراه : 09120151274

پست الکترونیک : nazari@aresa.ir

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top

خرید سی سی کمخرید سی سی کمخرید سی سی کم