رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام

ناصر جنتی بنیانگذار گروه صنایع گیتی پسند درگذشت/ روحشان شاد

 

 

پایگاه خبری پلیمر و بسته بندی - پپنا (www.ppna.ir):

متاسفانه با خبر شدیم حاج ناصر جنتی بنیانگذار گروه صنایع گیتی پسند به رحمت خدا رفته اند. این ضایعه را به خانواده و فعالان صنایع پلیمر تسلیت عرض می کنیم.

 

 

حاج ناصر جنتی که بود

بعد از جنگ یک کارخانه ای تاسیس کردند به نام فولاد سابان و در آنجا فعالیت های خود را ادامه می دادند بعد از چندی با درخواست مسئولان وقت و به علت کمبود خمپاره شروع به تولید خمپاره های 81 میلیمتری کردند بعد از جنگ نیز کار ماشین سازی می کردند و با اعلام صنایع سنگین شروع به تولید ماشین های 3متری کردند سپس به همراه یکی از دوستان خود به نام آقای وعیدی  شرکت گیتی پسند را تاسیس کردند، که به تولید خازن، لوله های سبز و محصولات دیگر ساختمانی پرداختند

 

حاصل مطالعات، آزمایشات و تولیدات مجموعه در این سال ها، ایجاد و آغاز به کار سی و هشت واحد تولیدی در صنایع واسطه‌ای و پایین‌دستی، با توجیه فنی و اقتصادی مناسب و راه‌اندازی و تجهیز هفت مرکز تحقیقاتی دیگر شامل انرژی، متالوژی، ساختمان، شیمی، مکانیک، معدن و کشاورزی می‌باشد.

نتیجه بررسی‌های مراکز تحقیقاتی و فعالیت کارخانجات، تولید و عرضه بیش از بیست نوع محصول با برترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت به بازار است، محصولاتی که گواهینامه‌ها و استانداردهای ملی و بین‌المللی لازم را دریافت کرده و این فرصت را برای گیتی پسند فراهم آورده اند تا با محصولات مشابه در بازارهای داخلی و خارجی رقابت کند.

 

گیتی‌پسند سال‌ها قبل با تولید لوله و اتصالات تک لایه آذین لوله و پنج‌لایه نیوپایپ، پای در بازار صنعت تاسیسات کشور گذاشت. حضوری که همواره نقش موثری در تغییر و اصلاح مدل‌های اجرایی در این صنعت داشته است. کمی بعد از آذین‌لوله و نیوپایپ، دیگر برندهای این گروه صنعتی متولد شدند و هرکدام مجموعه ای از محصولات پایه و کاربردی را به بازار مصرف ایرانیان عرضه داشتند. کیمیاجاوید ، سپهرفوم ، FLXT ، نیوفلکس ، SGP ، RSN ، دیناپلیمر ، نانوکیم ، گیتکو و نیووارم سایر برندهای تجاری گیتی پسند هستند که محصولات آن‌ها در صنایع نفت و پتروشیمی، پلیمر، ساختمان، خودرو و... شناخته شده است و به صورت مستقیم یا غیرمستقیم در خانه و زندگی اغلب مردم ایران حضور دارند یا اینکه ماده اولیه تولید محصولات بسیاری از واحدهای تولیدی در کشور شده اند.

 

یکی از محصولات ساختمانی که شرکت گیتی پسند وارد بازار ایران کرد، لوله سبز پلیمری بود که جای لوله های آب گالوانیزه را گرفت و بازخورد بسیار خوبی میان مردم داشت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top