پپنا تی وی اولین تلویزیون صنایع پلیمر و بسته بندی

رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام
طراحی سایت
چهارشنبه 1 ارديبهشت 1400.
تاریخ شمسی :

هشتمین و آخرین گزارش تصویری نمایشگاه تهران پلاست را در ادامه می بینید:

 

 

سایت خبری پپنا (www.ppna.ir): هشتمین و آخرین گزارش تصویری از نمایشگاه تهران پلاست را در ادامه می بینید. سایت خبری پپنا تلاش کرد تا تمام زوایای اولین دوره نمایشگاه تهران پلاست را به تصویر بکشد اما اگر در این راه کوتاهی هایی مشاهده می شود عذرخواهیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نمایشگاه تهران پلاست 2017 سی دی ماه تا سوم بهمن ماه سال جاری در محل نمایشگاه شهر آفتاب برگزار شد. این نمایشگاه با حضور 150 شرکت کننده برپا شد که در ادامه تصاویری از غرفه گذاران نمایشگاه را ملاحظه می کنید:

 

سایت خبری پپنا (www.ppna.ir):

نمایشگاه تهران پلاست 2017 سی دی ماه تا سوم بهمن ماه سال جاری در محل نمایشگاه شهر آفتاب برگزار شد. این نمایشگاه با حضور 150 شرکت کننده برپا شد که در ادامه تصاویری از غرفه گذاران نمایشگاه را ملاحظه می کنید:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اولین دوره نمایشگاه تهران پلاست سی دی ماه تا سوم بهمن ماه برگزار شد. در ادامه تصاویری از اهدای لوح تقدیر به حاضران در نمایشگاه را مشاهده می کنید

 

 

 

سایت خبری پپنا (www.ppna.ir) اولین دوره نمایشگاه تهران پلاست سی دی ماه تا سوم بهمن ماه برگزار شد. در ادامه تصاویری از اهدای لوح تقدیر به حاضران در نمایشگاه را مشاهده می کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اولین دوره نمایشگاه تهران پلاست سی دی ماه تا سوم بهمن ماه برگزار شد. در ادامه تصاویری از اهدای لوح تقدیر به حاضران در نمایشگاه را مشاهده می کنید.

 

 

 

سایت خبری پپنا (www.ppna.ir): اولین دوره نمایشگاه تهران پلاست سی دی ماه تا سوم بهمن ماه برگزار شد. در ادامه تصاویری از اهدای لوح تقدیر به حاضران در نمایشگاه را مشاهده می کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اولین دوره نمایشگاه تهران پلاست امروز وارد آخرین روز فعالیت خود می شود. اولین دوره نمایشگاه تهران پلاست در مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می شود. 

 

سایت خبری پپنا (www.ppna.ir): اولین دوره نمایشگاه تهران پلاست امروز وارد آخرین روز فعالیت خود می شود. اولین دوره نمایشگاه تهران پلاست در مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می شود. 

تصاویری از نمایشگاه را در ادامه مشاده می کنید. این نمایشگاه امروز سوم بهمن ماه به پایان می رسد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در حالی نمایشگاه تهران پلاست روز دوم خود را پشت سر می گذارد که هر لحظه به جمعیت بازدیدکنندگان ازنمایشگاه افزوده می شود.

اولین تصاویر از نمایشگاه تهران پلاست

نمایشگاه تهران پلاست دقایقی پیش با حضور پدرام سلطانی نایب رییس اتاق بازرگانی ایران و دکتر سیدی مدیرعامل شرکت نمایشگاه شهر آفتاب افتتاح شد.

 مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب برای اولین بار میزبان فعالان صنایع پلاستیک کشور است. حدود 150 شرکت در این نمایشگاه به عنوان غرفه دار حضور دارند و انتظار می رود با تبلیغات صورت گرفته نمایشگاه مطلوبی به لحاظ تخصصی پیش روی فعالان صنایع پلاستیک باشد.

 

 

 

تنها نمایشگاه استانی سال 95 هم 25 تا 28 آبان ماه در شهر مشهد و در محل دایمی نمایشگاه های این شهر برگزار شد.

 

 

 

سایت خبری پپنا (www.ppna.ir): تنها نمایشگاه استانی سال 95 هم 25 تا 28 آبان ماه در شهر مشهد و در محل دایمی نمایشگاه های این شهر برگزار شد.

نمایشگاهی که در سال گذشته با استقبال قابل توجه فعالان صنایع پلاستیک روبه رو شد امسال با افت مشارکت کنندگان (غرفه گذاران) در تاریخ مقرر برپا شد.

خیلی صریح در خصوص خوب و بد نمایشگاه نمی توان اظهار نظر کرد چنانچه برخی به صراحت یک نمایشگاه را نفی یا تایید می کنند. نمایشگاه مشهد برای تعدادی از غرفه گذاران فوق العاده، برای برخی معمولی و برای عده ای بسیار ضعیف بود.

بیراه نیست اگر بگوییم بخشی از رکود حاکم در صنایع پلاستیک (فارغ از آنچه این روزها بر سر اقتصاد کشور می رود) تحریم نمایشگاه ایران پلاست بود. همین الان هم عده ای فریاد وا مصیبتا سر می دهند که آی ملت کجایید که پتروشیمی ایران پلاست را به اجنبی ها داده، به هوش باشید که همین امروز و فردا ثبت نام را شروع می کنند و هزار حرف و حدیث دیگر.

هیچ عنوان نمایشگاهی دیگری جز پلاستیک نمی شناسیم که انقدر حاشیه داشته باشد. هر نمایشگاهی می خواهد برگزار شود عده ای مانند دایه های دلسوز تر از مادر به راه می افتند تا در خصوص نمایشگاه اظهار نظر کنند.

 

نمایشگاه تعریف مشخصی دارد. مجری و غرفه داران هر نمایشگاهی هم وظایفی دارند. هر شرکت براساس نیاز خود در یک نمایشگاه شرکت می کند و در یک نمایشگاه شرکت نمی کند. اگر نمایشگاهی بازخورد مناسبی داشت سال های آینده حضور فعال تری خواهد داشت و اگر بازخورد مناسبی نداشت به آن نمایشگاه نمی رود. 

اینکه بنشینیم در دفتر و کارخانه و کارگاه خود به امید روزی که مشتری برای دست بوسی برسد توهمی بیش نیست. نمایشگاه اراک ضعیف بود و دیگر تکرار نشد. نمایشگاه یزد ضعیف بود و دیگر تکرار نشد. نمایشگاه زنجان ضعبف بود و دیگر تکرار نشد.

از بین تمام نمایشگاه های استانی نمایشگاه اصفهان و مشهد باقی مانده است. کسی نمایشگاه زنجان و اراک و یزد و ... را تحریم نکرد، خود به خود به محاق رفت. قطعا اگر نمایشگاه مشهد و اصفهان نتوانند نیازهای فعالان صنایع پلاستیک را برآورده سازند به آخر خط می رسند.

پس جای دلواپسی نیست.

 

نمایشگاه پلاستیک مشهد تنها عنوان نمایشگاهی صنعت پلاستیک از ایتدای سال 95 تا امروز بود. (بعد از برگزاری نمایشگاه ایران پلاست در فروردین 95) حدود 57 شرکت در نمایشگاه به عنوان غرفه گذار شرکت کردند.

نیمی از این 57 شرکت، شرکت های ماشین ساز  و مابقی تولیدکننگان، فروشندگان مستربچ و مواد و ارائه دهندگان خدمات بودند.

تصاویر نمایشگاه را در ادامه می بینید:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Go to top