رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام

محسن ترک آبادی زمان افتتاح نمایشگاه شهر آفتاب اعلام کرد.

 

 

شهر آفتاب، سایت خبری پپنا

سایت خبری پپنا (www.ppna.ir): با توجه به هتل های بزرگی که جنب فرودگاه بین المللی امام خمینی راه اندازی شده و خطوط ارتباطی چون مترو و سایر وسایل نقلیه به نظر می رسد به زودی شهر آفتاب جایگزین محل فعلی نمایشگاه های بین المللی تهران شود یا دست کم بخشی از نمایشگاه های کشور به این مکان منتقل شود. امروز مدیر نمایشگاه شهر آفتاب در حضور خبرنگاران از این پروژه گفت و اعلام کرد این مرکز نمایشگاهی اردیبهشت ماه سال آینده با برگزاری نمایشگاه کتاب افتتاح خواهد شد.

مهمترین بخش سخنان امروز 17 بهمن ماه 1394 محسن ترک آبادی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری شهرداری تهران :

  • نمایشگاه شهر آفتاب با 55 هزار متر مربع فضای سرپوشیده و مسقف در فروردین ماه تکمیل خواهد شد، 125 هزار متر فضای نمایشگاهی و 60 هزار متر مربع فضا برای برپایی چادر در این نمایشگاه در نظر گرفته شده است.
  • فضای سبز این نمایشگاه 40 هکتار در نظر گرفته شده است 5000 پارکینگ در حال حاضر آماده برای سرویس دهی به علاقمندان آماده شده است.
  • ایستگاه‌های مترو شاهد، نماشگاه شهر آفتاب، حرم مطهر و کهریزک آماده خدمت رسانی هستند و همچنین با وسایل حمل و نقل عمومی اعم از اتوبوس و تاکسی برای جابجایی در نظر گرفته شده است.
  • در سال 95 با هماهنگی‌های صورت گرفته با وزارت راه و شهرسازی مقرر شده است که ایستگاه عوارضی تهران – قم برچیده و به چند کیلومتر جلوتر و بعد از فرودگاه امام خمینی (ره) منتقل شود، گفت: با جابجایی عوارض تهران – قم مشکل ترافیک نمایشگاه شهر آفتاب نیز مرتفع خواهد شد و شهرداری در نظر دارد مسیرهای برگشت دیگری همچون ایجاد پل زیرگذر به سمت تهران ایجاد کند که شاهد ترافیک کمتری در این مسیر باشیم. –
  • ساخت و تجهیز سالن‌های نمایشگاه شهر آفتاب رو به اتمام است و در حال حاضر نصب شیشه‌ها که در انبار مانده در دستور کار قرار دارد؛ اما دقت داشته باشیم که شرایط تحریم و عدم انتقال‌های بانکی مشکلاتی را ایجاد کرده بود و از آنجایی که اکثر خریدها خارجی هستند، با کند شدن روند ساخت مواجه هستیم.
  • شهر آفتاب به عنوان مرکز نمایشگاه‌های بین المللی ساخته می‌شود . شرکت نمایشگاه‌های شهر آفتاب با مجوز شورای شهر تهران احداث شده و با هماهنگی‌هایی که با وزارت صنعت،‌معدن و تجارت انجام داده‌ایم امیدواریم به مرور زمان تقویم نمایشگاه بین المللی تهران به شهر آفتاب منتقل شود و این نمایشگاه با نمایشگاه بزرگ کتاب آغاز به کار خواهد کرد.
  • خبرنگاران از بخشهای مختلف نمایشگاه شهر آفتاب که در سه شیفت کارگران در حال ساخت هستند بازدید کردند اما مسئولان نمایشگاه به دلیل آنچه که موارد ایمنی خواندند اجازه بازدید خبرنگاران از پروژه مترو شهر آفتاب را نداده و عنوان کردند که تا انتهای اسفندماه متروی شهر آفتاب تکمیل خواهد شد.

 

تصاویر مربوط به امروز صبح است:

شهر آفتاب، سایت خبری پپنا

تصویر ۲

شهر آفتاب، سایت خبری پپنا

تصویر ۳

شهر آفتاب، سایت خبری پپنا

تصویر ۴

شهر آفتاب، سایت خبری پپنا

تصویر ۵

شهر آفتاب، سایت خبری پپنا

تصویر ۶

شهر آفتاب، سایت خبری پپنا

تصویر ۷

شهر آفتاب، سایت خبری پپنا

تصویر ۸

 شهر آفتاب، سایت خبری پپنا

تصویر نهم

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top