رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام

امروز 25 فروردین ماه  1395 نمایشگاه ایران پلاست آغاز به کار کرد.

 

 

 

سایت خبری پپنا (www.ppna.ir): امروز 25 فروردین ماه  1395 نمایشگاه ایران پلاست آغاز به کار کرد. (گزارش های مفصل نمایشگاه طی روزهای آینده منتشر می شود.)

اما نمایشگاه ایران پلاست با حضور بالاترین مقام اجرایی کشور پس از رییس جمهور و حضور دو وزیر (نفت و صنعت) افتتاح شد. حضور اسحاق جهانگیری از نکات مهم مراسم افتتاحیه بود. نمایشگاه  ایران پلاست دهم به لحاظ شکلی و حضور شرکت خارجی بسیار جالب توجه است.

 

اما در مراسم افتتاحیه پس از سخنان مرضیه شاهدایی، مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، نعمت زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت، بیژن زنگنه وزیر نفت، نوبت به سخنرانی اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور رسید. وقتی  جهانگیری پشت تریبون قرار گرفت. یک مرتبه امیر منصور شیرازیان از پشت او روی سن رفت و شروع به سخنرانی کرد. او به شدت از سیاست شرکت پتروشیمی در برخورد با صنایع پایین دست انتقاد کرد.

لازم به توضیح است اسحاق جهانگیری با رویی گشاده اجازه داد شیرازیان صحبت کند و از دخالت تیم حفاظت جلوگیری کرد.

پس از مراسم افتتاحیه شیرازیان مدیرعامل شرکت نایلون سپید به همراه نمکی رییس تعاونی، احمدیان نایب رییس اتحادیه و سردبیر پپنا روبه روی وزیر و مهندس شاهدایی قرار گرفتند تا دغدغه های خود را مطرح کنند. این جلسه به دستور شخص وزیر نفت تشکیل شد. در این جلسه محتشمی پور رییس دفتر توسعه صنایع تکمیلی هم حضور داشت. در چند نوبت وزیر نفت از پاسخ های محتشمی پور به شدت عصبانی می شود ...

دقایقی نگذشته بود که به لطف حراست و تیم روابط عمومی پتروشیمی سردبیر پپنا به خارج از محل جلسه دعوت شد (گرچه قادر به انتشار جزییات این نشست هستیم اما درصدد بررسی چگونگی انتشار محتوای جلسه می باشیم)

در ادامه تصاویر این لحظه ی تاریخی را می بینید. بخشی از فیلم سخنرانی شیرازیان در لینک زیر و در کانال پپنا تا دقایقی دیگر منتشر می شود.

فیلم این اتفاق تاریخی ساعت 20 بیست و پنج فردوردین ماه در گروه پپنا در تلگرام قرار می گیرد:

لینک:

https://telegram.me/joinchat/BA_VeDud8unJlAX9Sg8UFg

 

از سخنرانی شیرازیان حدود 20 تصویر در اختیار داریم که به لحاظ انتشار سریع فعلا 5 تصویر را می بینید:

تصویر 2

تصویر 3

تصویر 4

 

تصویر 5

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top