رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام

علمی ترین انجمن در رشته ی پلیمر بدون تردید انجمن پلیمر ایران است. جایی که بزرگان علم پلیمر ایران یک جا جمع می شوند. دیدن اساتید رشته ی پلیمر در زیر عنوان انجمن پلیمر ایران این افسوس را دو چندان می کند که چرا ارتباط نزدیکی بین این انجمن و انجمن های مرتبط با صنایع پلیمر وجود ندارد.سایت خبری صنایع پلیمر (پلاستیک و بسته بندی) پپنا: علمی ترین انجمن در رشته ی پلیمر بدون تردید انجمن پلیمر ایران است. جایی که بزرگان علم پلیمر ایران یک جا جمع می شوند. دیدن اساتید رشته ی پلیمر در زیر عنوان انجمن پلیمر ایران این افسوس را دو چندان می کند که چرا ارتباط نزدیکی بین این انجمن و انجمن های مرتبط با صنایع پلیمر وجود ندارد.


14 مهرماه مجمع عمومی انجمن پلیمر ایران با حضور اساتید رشته ی پلیمر برگزار شد. با قرائت قران توسط دکتر مهدی نکومنش رییس پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی مجمع آغاز شد.

پس از قرائت گزارش حسابدار و بازرس نوبت سخنرانی میرزاده رییس انجمن پلیمر ایران رسید که اکنون جامه ی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی ایران را به تن کرده است.

استاد رشته پلیمر، اولین رییس پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران و رییس انجمن پلیمر ایران  به پیدایش پژوهشگاه پلیمر اشاره کرد و تاکید کرد رتبه ی ایران در رشته ی پلیمر روند رو به جلو و موفقیت آمیزی داشته است. دکتر میرزاده نوید خرید دفتر برای انجمن پلیمر ایران را به اعضا داد و گفت: ملکی 120 متری برای انجمن خریداری شده که به قیمت روز بیش از 700 میلیون تومان ارزش مالی دارد.

با اعلام کناره گیری دکتر میرزاده از انتخابات هیات مدیره به دلیل مشغله ی زیاد انتخابات برای انتخاب اعضای جدید هیات مدیره بین کاندیدا ها برپا شد و نهایتا اعضای جدید هیات مدیره انجمن پلیمر ایران انتخاب شدند:

اعضای جدید هیات مدیره:

دکتر مهدی نکومنش

دکتر مهرداد کوکبی

دکتر اعظم رحیمی

دکتر فرامرز افشار طارمی

دکتر عباس عباسی ابیانه

دکتر مهدی رفیع زاده

دکتر شادپور ملک پور

اعضای جایگزین (علی البدل):

خانم هوری میوه چی

دکتر شروین احمدی

دکتر محمد حسین نوید فامیلی

بازرسان اصلی:

خانم فرهنگ زاده

خانم دکتر گوهر پی

بازرس جایگزین (علی البدل)

دکتر مجید غیاث

تصویر شماره یک

تصویر شماره دو

تصویر شماره سه

تصویر شماره چهار

تصویر شماره پنج

تصویر شماره شش

تصویر شماره هفت

تصویر شماره هشت

تصویر شماره نهم

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top