رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام

در مرکز همایش های رایزن، بالای نیاوران، نرسیده به کوه های دارآباد، بام تهران، دیروز، 29 مهرماه، مجمع انجمنی برپا شد که سال هاست در نوک قله ی موفقیت قرار گرفته و به سقف آرزوهای یک تشکل رسیده است.


1) رییس توانمند و محبوب و متواضع انجمن تولید کنندگان لوله و اتصالات پی وی سی و انجمن ملی صنایع پلاستیک

2) تصویری از هیات رییسه مجمع/ گزارش هیات مدیره مورد تصویب اعضا قرار گرفت

3)گزارش بازرس (حاجبی) مورد تایید قرار گرفت/ حاجبی مجددا بازرس انجمن شد

4)تقدیر از پیشکسوتان در این مجمع هم فراموش نشد

سایت خبری صنایع پلیمر (پلاستیک و بسته بندی) پپنا: در مرکز همایش های رایزن، بالای نیاوران، نرسیده به کوه های دارآباد، بام تهران، دیروز، 29 مهرماه، مجمع انجمنی برپا شد که سال هاست در نوک قله ی موفقیت قرار گرفته و به سقف آرزوهای یک تشکل رسیده است.


نوزدهمین مجمع عمومی سالیانه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پی وی سی در حضور اعضای این تشکل برگزار شد. مهمانان مراسم مدیران تشکل های دیگری پلیمری بودند. مدیرانی که هنگام خروج از سالن رایزن با حسرت زیر لب می گفتند: کاش این انجمن ما بود...

رحمانی، رییس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی هم آمده بود، برخلاف رسم معمول که مهمانانی در این سطح می آیند، سخنرانی می کنند و می روند، نشست، گوش کرد، سخنرانی کرد، تقدیر شد و رفت.

مهدوی، دبیر انجمن کارفرمایان پتروشیمی هم آمده بود. او هم دیدگاه های خود را در خصوص تامین مواد اولیه واحدهای صنایع تکمیلی و خوراک پتروشیمی ها اعلام کرد.

قطعا حضور مهدوی در هر تشکل دیگری آبستن حوادث غیرقابل پیش بینی بود اما در مجمع انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پی وی سی نه احدی از اعضا توصیه ای به او داشت نه پیشنهادی و نه انتقادی.

اشتباه نکنید اعضای انجمن نسبت به تامین مواد اولیه بی تفاوت نیستند چند سال پیش با تشکیل یک شرکت تعاونی مشکلات خود را در خصوص تامین مواد حل کرده اند. 7 نفر مسوول رایزنی و تامین مواد هستند.

شرکت تعاونی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پی وی سی هر سال در ترازهای مالی خود چند صد میلیون تومان سود نشان می دهد. هم ارزش سهام اعضا بالا رفته و هم مشکل اعضا در خصوص تامین مواد اولیه مرتفع شده است.

عباسعلی متوسلیان آنقدر به کار خود، هیات مدیره و تیم اجرایی و اعضای انجمن ایمان داشت که برنامه ها با سخنرانی سخنرانان منتقد آغاز شد. رحیم خسروی از نقاط ضعف واحدهای تولید لوله و اتصالات پی وی سی گفت و مهندس بیات رییس اداره کل استاندارد تهران گلایه های خود را در جمع اعضا و مدعوین بیان کرد.


مجری یزدی و دعوت از یک پرفسور یزدی (نجاتی) برای ارائه یک مقاله ی جالب مدیریتی، در انتهای مجمع صدای رییس یزدی (متوسلیان) را هم درآورد. متوسلیان گله کرد که جوری تربیت شده که وقتی کاری را آغاز می کند باید به نحو احسن به اتمام رساند.

عباسعلی متوسلیان رییس محبوب و توانمند انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پی وی سی سهم بسیار زیادی در موفقیت های این انجمن داشته و دارد. مدیر به گفته ی خود سمج و پیگیری که نگذاشته این انجمن از اهداف اولیه ی خود دور شود.


گزارش نوزدهمین مجمع عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پی وی سی را می نویسیم گر چه آنچه در مجمع اتفاق افتاد، بیشتر شبیه به یک همایش علمی و اقتصادی بسیار جدی و کاربردی بود.

یک همایش و مجمع باشکوه که با گزارش هیات مدیره و بازرس به اتمام رسید.


تصاویر:

تصویر شماره یک/ نمایی از حاضران در همایش/ مجمع

تصویر شماره دو: رحمانی رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس

تصویر شماره سه/ بیات، رییس اداره کل استاندارد تهران

تصویر شماره چهار/ مهدوی دبیرکل انجمن کافرمایان پتروشیمی

تصویر شماره پنج/ پرفسور نجاتی از ایران بعد از تحریم گفت و آنچه مدیران برای واحدهای خود لازم است انجام دهند

تصویر ششم/ خرازی از موفقیت های جدید تعاونی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پی وی سی گفت

تصویر هفتم/ خسروی از وضعیت فعلی تولید و راهکار ارتقای لوله و اتصالات یو پی وی سی گفت

تصویر شماره هشت/ انجمن پی وی سی تنها تشکلی در صنایع پلیمر است که یک بانو دبیری آن را برعهده دارد. فرزانه خرمیان همراه با تیم اجرایی انجمن یکی از بانظم ترین و با شکوه ترین مجامع تشکل ها را برگزار کرد/ باید دید تیم اجرایی انجمن برای بیست سالگی انجمن چه خواب هایی دیده اندتصویر نهم/ شهره کمپانیان مدیر اجرایی انجمن در ارتیاطات موثر انجمن پی وی سی با تشکل ها و رسانه ها نقشی پرررنگ و موثر دارد/ وی بخشی از گزارش هیات مدیره را در مجمع قرایت کرد

تصویر دهم/ نمایی از حاضران در مجمع

تصویر یازدهم/ نمایی از حاضران در مجمع

تصویر دوازدهم/ نمایی از حاضران در مجمع

تصویر سیزدهم/ نمایی از حاضران در مجمع

تصویر چهاردهم/ نمایی از حاضران در مجمع

تصویر پانزدهم

تصویر شانزدهم

تصویر هفدهم

تصویر هجدهم

تصویر نوزدهم

تصویر بیستم

تصویر بیست و یکم

تصویر بیست و دوم/ مقیمی رییس اتحادیه پلاستیک تهران هم ساعتی مهمان مجمع بود

تصویر بیست و سوم

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top