رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام


مجمع عمومی سالیانه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن پنجم آبان ماه در باغ لاله (پونک) برگزار شد.

مجمع انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن با حضور بیش از دو سوم اعضای انجمن در حالی برگزار شد که انتخابات هیات مدیره مهمترین موضوع این گردهمایی بود.سایت خبری صنایع پلیمر (پلاستیک و بسته بندی) پپنا: مجمع عمومی سالیانه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن پنجم آبان ماه در باغ لاله (پونک) برگزار شد.

مجمع انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن با حضور بیش از دو سوم اعضای انجمن در حالی برگزار شد که انتخابات هیات مدیره مهمترین موضوع این گردهمایی بود.

انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن یک تشکل کشوری ست که با تلاش هیات مدیره ی آن در طی سال های اخیر موضوع مهم رتبه بندی واحدهای تولیدی لوله و اتصالات پلی اتیلن از سوی دولت (وزارت جهاد کشاورزی) به این تشکل واگذار شده است.

رتبه ای که انجمن به شرکت های تولیدی می دهد، در انتخاب واحدهای تولیدکننده لوله و اتصالات پلی اتیلن در مزایده ها و مناقصه های دولتی تاثیر گذار است.

توکلی دبیر انجمن در گزارش هیات مدیره گفت: در پروژه رتبه بندی سال 1393 ؛ 175 شرکت تولیدکننده لوله پلی اتیلن (طرف قراردادهای جهاد کشاورزی) شرکت کردند.

22 شرکت (12.5 درصد) رتبه A، 

44 شرکت (25 درصد) رتبه B، 

73 شرکت (42  درصد) رتبه C را کسب کرده اند. توکلی اشاره کرد: 36 شرکت در رتبه بندی سال 1393 به حد نصاب 50 امتیاز (20 درصد) نرسیده اند.

رتبه بندی یکی از بحث های همیشه داغ مجامع انجمن پلی اتیلن است. دقت و وسواس هیات مدیره در این خصوص اعتراضات مختلفی را از سوی اعضا تاکنون به دنبال داشته است.

یکی از دلایل رشد چشمگیر اعضای انجمن پلی اتیلن در سال های اخیر همین موضوع بوده است. احمد رضا توکلی دبیر انجمن در گزارش هیات مدیره اعلام کرد در سال اخیر 36 واحد تولیدی متقاضی عضویت در انجمن بوده اند که هیات مدیره با عضویت 26 شرکت موافقت کرده است.

توکلی در گزارش خود به جمع بندی هیات مدیره در خصوص آزادسازی قیمت محصولات پتروشیمی هم پرداخت و نگاه هیات مدیره به این موضوع را مثبت توصیف کرد.

فعال سازی سایت انجمن از دیگر مواردی بود که توکلی به آن اشاره کرد.


بعد از سخنان توکلی مباحث مالی انجمن مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مورد تایید قرار گرفت. بیوک صحاف به عنوان خزانه دار پیشنهادات اعضا در این خصوص را شنید. قرائت گزارش جمالیان رییس هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن برنامه بعدی مجمع بود که با حاشیه همراه شد. تقدیر سه نفر از چهار نفر اعضای هیات مدیره صدای برخی از اعضای انجمن را درآورد.

جمالیان که با سبک خاص خودش و به شکلی ادیبانه این گزارش را قرائت می کرد به چالش های پیش روی فعالان صنعت لوله و اتصالات پلی اتیلن اشاره کرد و عملکرد انجمن در خصوص حمایت از اعضا را قابل تقدیر دانست.

با تقاضای صادقی (از اعضای هیات رییسه مجمع)  جمالیان از قرائت بخشی از گزارش خود صرفه نظر کرد.


انتخابات هیات مدیره پایان بخش این مجمع سالیانه بود. اختلاف سلیقه ی به وجود آمده بین رییس و دبیر (جمالیان و توکلی) رقابت را حساس کرده بود.

آرا به ترتیب شد:

پس از شمارش آرا:

1 محمد رضا توکلی با 107 رای

2 محسن جمالیان 71 رای

3 بیوک صحاف امین 65 رای

4 سید مسعود مهدوی 63 رای

5 مسعود رشیدی 62 رای

احمد رضا توکلی بالاترین رای مجمع را با اختلافی بسیار زیاد کسب کرد. محسن جمالیان و بیوک صحاف آرای بعدی را کسب کردند. جمالیان و صحاف گرایشات فکری مشترک زیادی دارند و توکلی و رشیدی (منتخب جدید) هم دارای چنین وضعیتی هستند.

سید مسعود مهدوی مدیرعامل شرکت فراز پلیمر فردوس دیگر منتخبی ست که رای او قطعا در جلسات آینده ی انجمن تاثیر گذار خواهد بود. به نظر می رسد مهدوی گرایش بیشتری به دیدگاه های محسن جمالیان داشته باشد.


البته آنچه در پایان این گزارش آورده شد یک گمانه زنی رسانه ای ست و قطعا انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن و منتخبان آن که جملگی از فرهیختگان صنایع پلیمر به شمار می روند با وحدت و همدلی همچون گذشته در چارچوب اساسنامه ی این انجمن فعالیت خواهند کرد.

توکلی با آرایی قاطع بالاترین رای مجمع را کسب کرد/ توکلی به عنوان اولین سخنران گزارش هیات مدیره را قرایت کرد

صحاف به عنوان خزانه دار از عملکرد مالی هیات مدیره دفاع کرد و هنگام معرفی خود به عنوان کاندید به قرآن قسم خورد هیات مدیره استفاده شخصی از جایگاه خود نداشته است

محسن جمالیان رییس هیات مدیره انجمن از عملکرد هیات مدیره دفاع کرد

هیات رییسه مجمع


نمایی از سالن و حاضران در مجمع که اکثریت انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن را نشان می دهد

نمایی از حاضران در مجمع

حاضران در مجمع

حاضران در مجمع

حاضران در مجمع

حاضران در مجمع

حاضران در مجمع

حاضران در مجمع

حاضران در مجمع

حاضران در مجمع

حاضران در مجمع

حاضران در مجمع

حاضران در مجمع

حاضران در مجمع

حاضران در مجمع

حاضران در مجمع

حاضران در مجمع

همه در انتظار نتیجه ی آرای انتخابات

نتایج و منتخباننوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top