رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام

27 آبان ماه 1393 در چند صد متری ورزشگاه آزادی، جایی که همهمه زیادی برای بازی دوستانه ایران و کره جنوبی برپا بود، در هتل المپیک، مجمع آرام انجمن ملی تولیدکنندگان ظروف یک بار مصرف برگزار شد.سایت خبری صنایع پلیمر (پلاستیک و بسته بندی) پپنا: 27 آبان ماه 1393 در چند صد متری ورزشگاه آزادی، جایی که همهمه زیادی برای بازی دوستانه ایران و کره جنوبی برپا بود، در هتل المپیک، مجمع آرام انجمن ملی تولیدکنندگان ظروف یک بار مصرف برگزار شد.

امامی آل آقا دبیرانجمن تولیدکنندگان ظروف یک بار مصرف در دومین مجمع عمومی انجمن ملی تولیدکنندگان ظروف یک بار مصرف از اقدامات انجام شده توسط این انجمن گفت.

-          ارائه طرح شکایت و دادخواست به دیوان عدالت اداری مبنی بر لغو بخشنامه وزیر اسبق بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و پیگیری مراحل رسیدگی در شعبه مربوط به دیوان

-          درخواست رسیدگی مجدد نحوه صدور بخشنامه فوق الذکر صادر از وزیر بهداشت وقت (آقای قاضی زاده هاشمی) و برگزاری جلسات متعدد با مدیران و کارشناسان سازمان غذا و دارو و صدور مصوبه ای جهت پرهیز از اشاعه اعلام مضر و سرطان زا بودن ظروف یک بار مصرف از ناحیه آن سازمان

-          برگزاری سمینار آموزشی با همکاری پتروشیمی تبریز

-          برگزاری سمینار در انستیتو تحقیقات تغذیه ای وزارت بهداشت

-          اخذ سهمیه موقت از پتروشیمی تبریز (بهمن و اسفند 1392)

-          اجرای چندین برنامه رادیویی

-          مدیریت سالن اختصاصی در نمایشگاه ایران پلاست

-          حضور در نمایشگاه چاپ و بسته بندی و ایران پلاست

-          حضور نمایندگان انجمن در جلسات کارشناسی دانشگاه های علوم پزشکی تهران، اصفهان، شیراز و مشهد

-          ایجاد سایت

-          برگزاری میزگردهای مطبوعاتی تخصصی

-          حضور نماینده انجمن در کمیسیون های حل اختلاف دارایی

و... مواردی بود که مهندس آل آقا به آن اشاره کرد.

به دلیل استعفای دو عضو هیات مدیره (امیر حسین معظمی رییس هیات مدیره به علت کهولت سن و جنابی) و یک عضو علی البدل هیات مدیره (پولادی) رای گیری برای یک عضو اصلی هیات مدیره انجام شد که نهایتا سید علی رضا حق گوی به جمع اعضای هیات مدیره ی انجمن تولیدکنندگان ظروف یک بار مصرف پیوست.

سید محمد جعفرطوسی نیز با حداکثر آرا مجددا برای مدت یک سال به عنوان بازرس انجمن انتخاب شد.

لازم به توضیح است امیربگلو علی البدل اول هیات مدیره در انتخابات سال گذشته به صورت خودکار عضو اصلی هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان ظروف یک بار مصرف شده اند.

ترکیب جدید هیات مدیره انجمن پس از این تغییرات عبارتست از:

حمید صمدی (رویا پلاستیک)، غلامرضا جلایان (کیمیافوم)، مجید لطیفی (پگاه یزد) ، ظفر امیربگلو (ایمن ظرف قزوین) و سید علیرضا حق گوی (کاسپین پلاستیک آریا).

حق گوی پس از انتخاب در سخنانی ابراز امیدواری کرد جبهه ای متحد برای تعامل سازنده در بین تولیدکنندگان ظروف یک بار مصرف به وجود آید.

در این مجمع دکتر ارومیه ای و مهندس ساعت نیا نیز سخنانی را در خصوص ظروف یک بار مصرف بیان کردند.

دعوت از یک تولیدکننده ظروف گیاهی حاشیه هایی را در این نشست به وجود آورد.

آنچه اعضای انجمن در آن اتفاق نظر داشتند این بود که انجمن ملی تولیدکنندگان ظروف یک بار مصرف با توجه به منابع محدود مالی عملکرد مطلوب، موفق و رضایت بخشی داشته است.

تصویر شماره یک

تصویر شماره دو

تصویر شماره سه

تصویر شماره 4

تصویر شماره 5

تصویر شماره شش

تصویر شماره هفت

تصویر شماره هشت

تصویر شماره نهم

تصویر شماره ده


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top