رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام

عصر روز پنج شنبه 21 خردادماه سال 1394 با حضورچهرهای ملی، دولتی و صنعتی از فعالیت خیریه خانه امید بیکران رونمایی شد.

خیریه ی خانه امید بیکران به همت شرکت پارسان پلیمر (توزیع کننده انواع مواد اولیه پلیمری و انواع مستربچ) پایه گذاری شده است.

 

 

 

 

سایت خبری صنایع پلیمر (www.ppna.ir): عصر روز پنج شنبه 21 خردادماه سال 1394 با حضورچهرهای ملی، دولتی و صنعتی از فعالیت خیریه خانه امید بیکران رونمایی شد.

خیریه ی خانه امید بیکران به همت شرکت پارسان پلیمر (توزیع کننده انواع مواد اولیه پلیمری و انواع مستربچ) پایه گذاری شده است.

در آیین آغاز فعالیت این موسسه خیریه، جانشین شهردار تهران، دبیرکل ادیان و مذاهب سازمان تبلبغات اسلامی،  رییس اتحادیه پلاستیک، مدیرعامل شرکت گلان و طالقانی رییس سابق فدراسبیون ورزش های پهلوانی و کشتی و جمعی دیگر از مقامات حضور داشتند.

آریا صادقیان مدیر عامل شرکت پارسان پلیمر (نفر وسط)

 

 

در این مراسم آریا صادقیان مدیرعامل شرکت پارسان پلیمر و عضو هیات مدیره خیریه خانه امید بیکران در گفت و گو با پپنا اعلام کرد امیدواریم این موسسه خیریه با همکاری فعالان صنایع پلیمر قدمی در جهت برآورده کردن نیاز مسمتمندان و نیازمندان بردارد.

دکتر احمد صادقی جانشین شهردار در ستاد مدیریت بحران شهرداری تهران در سخنان کوتاهی به مشکلات نیازمندان و بی خانمانان در شهر تهران اشاره کرد.

سید رحیم مقیمی رییس اتحادیه پلاستیک تهران هم برای دقایقی از فعالیت های این اتحادیه برای بیماران سرطانی در بیمارستان امام خمینی گفت.

ظاهر رستمی رییس هیات مدیره خیریه خانه امید بیکران

 

در انتهای این مراسم مهندس ظاهر رستمی رییس هیات مدیره خیریه خانه امید بیکران، مدیرعامل و عضو هیات مدیره صنایع نساجی هلال ایران و معاون فرهنگی و امور استان های نهاد نمایندگی ولی فقیه هلال احمر از شفاف بودن عملیات اجرایی این خیریه گفت و تاکید کرد برای شکل گیری این خیریه آبرویش را گرو گذاشته است.

رستمی، رییس این خیریه که سابقا رییس سازمان بهزیستی کشور بوده است در پایان سخنان خود از همکاری های بی دریغ شرکت پارسان پلیمر در شکل کیری این خیریه قدردانی و تشکر کرد.

 

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر از فعالیت های خیریه خانه امید بیکران می توانند با شماره های زیر تماس حاصل نمایند:

7 - 22909993

 

تصویر شماره 4/ اجرای گروه سرود

 

 

تصویر رسول پایدار مقدم مدیرعامل شرکت گلان و مقیمی رییس اتحادیه پلاستیک

نفر اول از سمت چپ: دبیر کل ادیان و مذاهب سازمان تبلیغات اسلامی است

 

 

 

 

مقیمی رییس اتحادیه پلاستیک

 

 

 

طالقانی از پهلوانان کشتی کشور

 

 

 

صادقی جانشین شهردار تهران در ستاد بحران

 

 

علیرضا ملکوتی از فروشندگان قدیمی مستربچ

 

تصویری از حاضران

 

 

 

تصویری از حاضران

 

تصویری از حاضران

 

طالقانی در کنار ظاهر رستمی

 

 

حجت الاسلام حاتمیان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top