رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام

اینجا پله نوروز خان است. بخشی از بازار بزرگ تهران. مغازه های متعددی اینجا هست که هر کدام معمولا محصولات  یک کارخانه یا کارگاه تولید کیسه های پلاستیکی را عرضه می کنند.

به مناسبت روز اصناف به سراغ این بخش از فعالان صنایع پلاستیک رفتیم که معمولا در رسانه های صنایع پلیمر جایگاه پررنگی ندارند. متولی حمایت از مغازه های متعددی که در بازار تهران و مغازه های سطح شهر پلاستیک می فروشند، اتحادیه ی پلاستیک تهران است.



سایت خبری صنایع پلیمر (www.ppna.ir): اینجا پله نوروز خان است. بخشی از بازار بزرگ تهران. مغازه های متعددی اینجا هست که هر کدام معمولا محصولات  یک کارخانه یا کارگاه تولید کیسه های پلاستیکی را عرضه می کنند.

به مناسبت روز اصناف به سراغ این بخش از فعالان صنایع پلاستیک رفتیم که معمولا در رسانه های صنایع پلیمر جایگاه پررنگی ندارند. متولی حمایت از مغازه های متعددی که در بازار تهران و مغازه های سطح شهر پلاستیک می فروشند، اتحادیه ی پلاستیک تهران است.

همه به یاد دارند که سید رحیم مقیمی با آرای رویایی (900 رای) به عنوان رییس اتحادیه پلاستیک انتخاب شد. کسانی که به او رای دادند همین مغازه داران زحمتکشی هستند که خودشان گاها یک واحد تولیدی کوچک با بزرگ هم دارند.

پله نوروزخان، پاتوق اصلی حضور کیوجی ها در بازار پلاستیک تهران است. اگر رامشه ای های اصفهانی بخش بزرگی از توزیع مواد پلیمری را در تهران برعهده دارند کیوجی ها اکثرا رو به تولید کیسه های پلاستیکی آورده اند.


نوسان قیمت مواد اولیه رکود سنگینی بر بازار فروش محصولات پلاستیکی حاکم کرده است. اغلب افراد تقاضایشان از اتحادیه پلاستیک تلاش برای ثبات قیمت هاست.

رکود باعث شده اغلب مغازه داران با گوشی های هوشمند خود مشغول باشند. مهماندوست 76 ساله در مغازه اش تولیدات کارگاه خود را عرضه می کند. (پیشرو نایلون شمس) و مشغول خواندن قرآن است.

مهماندوست از قدیمی ترین فعالان بازار پله نوروزخان است. می گوید از اول انقلاب به پله نوروز خان آمده و همه ی همدوره ای های وی در این بازار از دنیا رفته اند. او هم کیوجی ست و با افتخار می گوید که در روز انتخابات اتحادیه رفتیم و به سید رحیم مقیمی رای دادیم.

بخش های مختلف پله نوروزخان را برایمان توضیح می دهد. پاساژ ملاهادی، پرسپولیس، کوچه معظم الدوله و ...

به ایشان می گویم به هر کسی اینجا می گوییم کجایی هستی می گوید کیوجی. این کیوج کجاست؟ می گوید قبل از رسیدن به سرین به بستان آباد می رسید. به طرف بستان آباد که بیایید به دوزدوزان می رسید. بعد از دوزدوزان مهربان است و بعد کیوج.

مهماندوست دو هزار متر کارخانه در شمس آباد دارد که به دلیل رکود سنگین در بازار آن را به حالت نیمه تعطیل درآورده است.

اینجا در بازار پله نوروزخان کمتر مراجعه حضوری هست و سفارشات تلفنی از شهرستان های کشور مهمترین بخش درآمد مغازه داران پله نوروزخان را شامل می شود. هر کدام از مغازه ها در پله نوروزخان بین یک تا سه و نیم میلیارد تومان ارزش دارد و متوسط درآمد ماهیانه این مغازه داران در بازار راکد این روزها حول و حوش 15 تا 20 میلیون تومان (به طور متوسط ) می باشد.

مغازه ها عمدتا 12 متری ست و البته مغازه های بزرگ تر هم هست. مثلا عمارت شرکت نایلون سپید تقریبا بزرگترین فروشگاه پله نوروز خان است.



به احترام روز اصناف تصاویری از پله نوروزخان را منتشر می کنیم و امیدواریم در آینده بتوانیم خدمات متنوع و قابل قبولی برای این بخش از فعالان صنایع پلاستیک ارائه نماییم. بازار بزرگ تهران و در طول خیابان 15 خرداد مغازه های متعددی محصولات پلاستیکی می فروشند و امیدواریم خدمتگزاران خوبی برای این بخش هم باشیم.

سایت خبری پپنا این روز را به اعضای هیات مدیره  اتحادیه پلاستیک تهران و سید رحیم مقیمی رییس اتحادیه پلاستیک  تبریک عرض کرده و برایشان توفیق خدمتگزاری آرزومند است.


 

تصویر دوم



 

تصویر سوم




تصویر چهارم




تصویر پنجم




تصویر ششم




تصویر هفتم




تصویر هشتم




تصویر نهم




تصویر 10




تصویر یازدهم



تصویر دوازده



تصویر 13



تصویر 14



تصویر 15



تصویر 16




تصویر 17



تصویر 18



تصویر نوزده



تصویر بیستم

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top