رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام

مانند مجامع پیشین، مجمع عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند در پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی برگزار شد.

در مجمع فوق العاده ی گذشته اعضای هیات مدیره ی انجمن بر اساس تغییرات اساسنامه از 5 به 7 نفر افزایش پیدا کرد و قرار شد در مجمع بعدی (مجمع دیروز) با انتخاب دو نفر اعضای جدید، ترکیب هیات مدیره تکمیل شود.سایت خبری پپنا (www.oona.ir): مانند مجامع پیشین، مجمع عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند در پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی برگزار شد.

در مجمع فوق العاده ی گذشته اعضای هیات مدیره ی انجمن بر اساس تغییرات اساسنامه از 5 به 7 نفر افزایش پیدا کرد و قرار شد در مجمع بعدی (مجمع دیروز 4 مردادماه 1394) با انتخاب دو نفر اعضای جدید، ترکیب هیات مدیره تکمیل شود.

از طرفی در مجمع فوق العاده پیشین تصمیم گرفته شد موقتا دوره ی اول هیات مدیره (فقط دوره ی اول) سه سال باشد و از دوره ی دوم به بعد طبق روال تشکل های عضو اتاق، انتخابات هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپامد هر دو سال یک بار برگزار شود.

مجمع انجمن تولید کنندگان مستربچ و کامپاند با سخنان امید کوشکی آغاز شد. کوشکی اکنون عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی و صاحب حق رای در هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران است. تشکل های عضو اتاق بازرگانی می توانند هر کدام یک نفر از اعضای هیات مدیره ی خود را به اتاق ایران معرفی نمایند و طی ماه اخیر امید کوشکی از طرف انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند به عضویت در هیات نمایندگان این ابر تشکل مهم در آمده است.

کوشکی ابتدا مشاور انجمن را معرفی کرد. مهندس کریمی قرار است به اعضای انجمن در خصوص مراوداتشان با وزارت خانه صنعت، معدن و تجارت کمک نماید.

مهندس کریمی مشاور انجمن طی سخنان کوتاهی هدف گذاری های سال 1394 را برای اعضای انجمن تشریح کرد.

مهندس کریمی بازنشسته ی وزرات خانه صنعت، معدن و تجارت که به قول خودش فاز دوم خدمت خود را این بار برای بخش خصوصی آغاز کرده برنامه هایش را برای چابک کردن و پویا نمودن انجمن عنوان کرد:

-          دسترسی سریع به آمار و اطلاعات صنعت

-          نیاز سنجی صادرات و واردات در بخش مستربچ و کامپاند

-          برنامه ریزی برای صادرات به کشورهای هدف

-          بازسازی و نوسازی واحدها از محل شرایط و ضوابط لغو تحریم ها

-          ایجاد تحرک برای رقابت سازنده

-          برنامه ریزی برای برند سازی

-          تلاش برای قرار دادن مستربچ و کامپاند در بخش تعرفه های ترجیحی

-

و ... مواردی بود که کریمی به آن اشاره کرد. تاکید وی بر جمع آوری آمار و اطلاعات اگر به سرانجام مطلوبی برسد کمک شایانی به تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند خواهد شد.

کوشکی در پایان نشست خواسته ی اساسی انجمن از مهندس کریمی را بعد از جمع آوری آمار کمک به شفاف شدن ردیف تعرفه های کامپاند و مستربچ عنوان کرد.


بعد از سخنان کریمی، هیات رییس مجمع انتخای شدند و گزارش هیات مدیره توسط رییس انجمن (کاظم ظهیری) قرائت شد.

وی به سابقه تشکیل انجمن اشاره کرد و برنامه های پیش روی انجمن را با اعضا در میان گذاشت.

قبل از آغاز سخنان ظهیری کوشکی از شکل گیری کمیته فنی انجمن سخن گفت و به تشریح اولین کنفرانس بین المللی صنعت مستربچ و کامپاند پرداخت که در بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد می شود.

کوشکی از همه ی حاضران خواست برای برگزاری سمیناری با شکوه تمام تلاش خود را به کار بندند. امید کوشکی مدیر عامل شرکت نوآوران بسپار تاکید کرد مهلت ارائه مقاله برای این سمینار انتهای شهریور ماه 1394 است.


کاظم ظهیری از 17 نفری گفت که پایه گذار انجمن مستربچ و کامپاند بوده اند و تاکید کرد امروز این انجمن بالغ بر 50 عضو دارد.

رییس هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند بزرگترین اقدام انجمن افزایش تعرفه ی واردات مستربچ و کامپاند به میزان 15 (مستربچ) و 10 (کامپاند) عنوان کرد.

در غیاب محسن هنریان (بازرس انجمن) بهشتی یادداشت وی را قرائت کرد و به این ترتیب صورت های مالی انجمن مورد تایید اعضا قرار گرفت.

بعد از سخنان ظهیری روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه رسمی این تشکل انتخاب شد و حق عضویت اعضای حقیقی و وابسته یک میلیون تومان برای هر سال به تصویب رسید.

در انتخاب دو عضو باقی مانده هیات مدیره از بین چهار نفر کاندید محسن هنریان مدیرعامل شرکت پویا پلیمر تهران و عباس موید مدیرعامل شرکت آمیزه های پلیمری ابهر به عنوان اعضای جدید هیات مدیره انتخاب شدند.

همچنین نریمان صادقی و محمود مفیدی (در مجمع حضور نداشت) به عنوان اعضای علی البدل هیات مدیره تا سال آینده انتخاب شدند.

فرهاد بهشتی بازرس اصلی انجمن و مهدی پورقاضی (پورقاضی از حاضران خواست به او رای ندهند، وی برای حل مشکل نبودن کاندیدای بازرسی کاندید این بخش شد) بازرس علی البدل شدند.

به نظر می رسد با تغییرات صورت گرفته و آمدن هنریان از بخش بازرسی به عضویت در  هیات مدیره باید شاهد تغییراتی در پست ریاست یا نایب رییسی یا حتی خزانه داری انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند باشیم. لازم به توضیح است انتخاب رییس، نایب رییس و خزانه یک مساله داخلی برای هر تشکلی محسوب می شود.

حضور پیروزفر دبیر پیشین انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند که در بحبوحه انتخابات اتاق بازرگانی از سمت خود استعفا داده بود از حاشیه های مهم مجمع بود. پیروزفر با بیان دیدگاه های خود تلاش کرد همکاران خود را از مشکلات موجود در صنعت مستربچ و کامپاند آگاه سازد.تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
تصویر 5
تصویر 6
تصویر 7

تصویر 8

تصویر 9

تصویر 10
تصویر 11

تصویر 12
تصویر 13
تصویر 14

تصویر 15تصویر 16

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top