رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام

شب گذشته هتل بزرگ تهران میزبان مدیران آبی کشور و پور ابراهیم از معاونت آب و خاک وزارتخانه جهاد کشاورزی بود. سمیناری که به همت شرکت وینو پلاستیک برپا شده بود.

 

 

 

 

 

وینوپلاستیک، لوله و اتصالات، پی وی سی، سایت خبری پپنا

پور ابراهیم از مدیران ارشد وزارت خانه جهاد کشاورزی

 

 

 

سایت خبری پپنا (www.ppna.ir): شب گذشته 18 آبان ماه 94 هتل بزرگ تهران میزبان مدیران آبی کشور و پور ابراهیم از معاونت آب و خاک وزارتخانه جهاد کشاورزی بود. این سمینار به همت شرکت وینو پلاستیک برگزار شد. حضور یکصد نفر در یک سمینار آموزشی آن هم به دعوت یک شرکت تولیدی از نکات مهم برگزاری این سمینار بود.

 

پور ابراهیم در این سمینار گفت: طرح های انتقال آب از خلیج فارس و دریای عمان به مرکز کشور مصوب شده است. آب پس از شیرین سازی به مرکز ایران می رسد. آب جنوب تا مشهد خواهد رفت و این پروژه برای اجرا به وزارت نیرو سپرده شده است.

پور ابراهیم با یادآوری جمله عیسی کلانتری که گفته بود خطر خشکسالی در ایران سه برابر خطر اسراییل است، تاکید کرد همه سرباز آب باشیم.

پور ابراهیم در ادامه افزود: برخی از لوله ها نسبت به لوله های دیگری برتری دارند. ما وظیفه داریم بهترین لوله را انتخاب کنیم.

استفاده از لوله های پی وی سی در سخنان پور ابراهیم مورد تایید و تاکید قرار گرفت و ایشان از مزایای لوله های پی وی سی گفت.

 

دکتر عزیزی از پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی نیز در سخنانی با تاکید بر اقتصادی و کیفی بودن لوله های یو پی وی سی مدیران آبی کشور را به استفاده از این لوله ها تشویق و ترغیب کرد.

 

مجید غیاثی مدیر عامل شرکت وینو پلاستیک در گفت و گو با پپنا در حاشیه این سمینار گفت:

وینوپلاستیک، لوله و اتصالات، پی وی سی، سایت خبری پپنا

مجید غیاثی مدیرعامل شرکت وینو پلاستیک نفر وسط ردیف اول

 

این سمینار را برای مدیران جهادکشاورزی برپا کرده ایم. جهاد کشاورزی پروژه های متعددی برای اجرا دارد. به خصوص در استان های خوزستان و سیستان و بلوچستان طرح های متعددی تعریف شده است. زمین های بی آب قرار است در این دو استان آب دار شود.

ما با برپایی این سمینار خواستیم اعلام کنیم لوله های یو پی وی سی هم جزو گزینه های این وزارت خانه باشد. می بینیم اکثرا روی لوله های GRP یا پلی اتیلن تمرکز کرده اند. مزایای لوله های یو پی وی سی را با برپایی سمینار به سازمان های تصمیم گیرنده می شناسانیم.

در این سمینارها که معمولا توسط شرکت برگزار می شود از اساتید علمی دانشگاه دعوت می کنیم. اساتید بی طرف می آیند و مطالب خود را ارائه می کنند.

من هم در سخنرانی خودم به مزایای این لوله ها اشاره کردم.

گفتم پی وی سی خیلی راحت در ایران تولید می شود. ایران در تولید پی وی سی خودکفاست و مازاد دارد. عرض کردم حالا چرا پلی اتیلنی استفاده کنیم که در ایران کم است و وارد می شود. یا چرا صرفا از GRP استفاده کنیم که حتما باید رزینش از آلمان بیاید. به اضافه اینکه بازیافت ناپذیر است.

GRP هم لوله ی خوبی است. قطر چهار متر را ما نمی توانیم تولید کنیم و باید GRP باشد. ولی ما می بینیم لوله 250 سانتی متر را هم از نوع لوله های GRP استفاده می کنند. لوله ای که فوق العاده شکننده است. تجزیه ناپذیر است. وسایل نصب خاص خودش را دارد. خیلی گرانتر در می آید.

 

در صورتیکه ما تا سایز 1000 ، 1200 سانتی متر را تولید می کنیم. شرکت های دیگر تا سایز 800 آن را تولید می کنند.

توجه کنید که لوله های یو پی وی سی سازگار با محیط زیست است. صد سال دیگر هم اگر از خاک دربیاوریم قابل بازیافت است.

با آن می شود هر کالایی تولید کرد.

یک ماه روی این برنامه کار می کنیم. بسیاری از مدعوین طالب اطلاعات هستند. می خواهند کار قابلی در حوزه مسوولیتشان انجام دهند. اکثرا این افراد کاری که انجام می دهند رزومه شان می شود. در همین جلسه یک نفر گفت چهل سال پیش در دشت مغان لوله یو پی وی سی وارد و کار کرده ایم و هنوز یک نشتی نداشته است. لوله های یو پی وی سی بهترین لوله است.

اولین شرکتی هستیم که در جهادکشاورزی لوله های یو پی وی سی را معرفی می کنیم. همه ی همکاران در بخش ساختمان فعالیت می کنند.

 

همیشه در انجمن پی وی سی می گویم که روی مشتری کار کنید. اگر مشتری کالای با کیفیت بخواهد آنگاه است که تولید کننده مجبور می شود توسعه دهد و روی محصول با کیفیت کار کند.

ما از وقتی روی صادرات کار خوذ را آغاز کردیم پیشرفتمان سرعت گرفت. مشتری از ما محصولی می خواست که ما باید نیروی متخصصش را می آوردیم. وزارت خانه هم بازرسی های درجه یک می گذارد. خب همه این ها باعث می شود محصول تولیدی تولیدکنندگان ارتقا پیدا کند.

من پی وی سی ای تولید می کنم که مانند شلنگ آتش نشانی رول می شود. مثل رول به داخل لوله فرستاده و با هوای گرم باد می شود. داخل لوله قرار می گیرد و دیگر لازم نیست زمین را بکنید و ...

مجید غیاثی مدیرعامل شرکت وینو پلاستیک تاکید کرد بهترین و اقتصادی ترین لوله برای انتقال آب لوله های یو پی وی سی است.

 

وینوپلاستیک، لوله و اتصالات، پی وی سی، سایت خبری پپنا

دکتر عزیزی از پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران

 

 

 

وینوپلاستیک، لوله و اتصالات، پی وی سی، سایت خبری پپنا

مدعوین

 

 

 

 

وینوپلاستیک، لوله و اتصالات، پی وی سی، سایت خبری پپنا

مدعوین

 

 

 

وینوپلاستیک، لوله و اتصالات، پی وی سی، سایت خبری پپنا

نمایی از محل برگزاری سمینار در هتل بزرگ تهران/ توانایی شرکت وینو پلاستیک در دعوت از حدود یک صد نفر برای یک سمینار آموزشی قابل تحسین بود.

 

 

 

وینوپلاستیک، لوله و اتصالات، پی وی سی، سایت خبری پپنا

فرشید غیاثی از مدیران شرکت وینو پلاستیک (نفر وسط)

 

 

وینوپلاستیک، لوله و اتصالات، پی وی سی، سایت خبری پپنا

شرکت وینو پلاستیک از برترین تولیدکنندگان لوله و اتصالات یو پی وی سی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top